Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?


USKA Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri ve Tic.Ltd. Şti müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve müşteri taleplerini en önde tutarak statik projelerini ulusal ve uluslararası kodlara göre ( TDBY-18, TS,Eurocode, DIN, ASCE, ACI, AISC, API, ASME) tasarlayan bir firmadır. Başta yüksek yapılar ve sanayiyapıları olmak üzere son yıllarda ülkemizde yapımı yaygınlaşan taban yalıtımlı binaların tasarımı,performansa dayalı yapısal tasarımı ve lifli polimerle güçlendirme gibi özel konularda da USKA Mühendislik Müşavirlik Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti hizmet verebilmektedir.

Vizyonumuz

İnşaat mühendisliği uygulamalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bilgi ve deneyimlere dayanarak hızlı, ekonomik ve uygulanabilir çözümler üreten bir firma olup, geniş yelpazede çözüm odaklı stratejisi ile araştırma, dizayn, boyutlandırma, planlama ve inşaat yönetimiyapabilmek ve bu gibi tasarım bazlı konuların yanı sıra imalat, montaj ve yapım aşamalarında müşterisinin yanında durup, çözüm ortağı olabilmektir.

Misyonumuz

Ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli teknik personelini yetiştirmek, iş hacmimizi arttırıpyurt dışına mühendislik ihraç etmek ve yapısal teknolojinin tasarımının ülkemizde tamamen yerligüçle üretilmesinin sağlamaktır.